Lielāks foto

18. maijā - Muzeju nakts Madonas novadā

18.maijā jau divdesmito reizi Latvijā norisināsies Eiropas Muzeju nakts, kas šajā gadā sakrīt ar Starptautisko Muzeju dienu. Neatkarīgi no dienas, 18.maijs katru gadu ir muzejiem veltīta diena visā pasaulē jau kopš 1977.gada.
ziņa publicēta 15.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

18. maijā - pārgājiens Krustkalnu dabas rezervātā

Lai saudzētu unikālas dabas vērtības, Krustkalnu dabas rezervātā atļauts uzturēties tikai Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku pavadībā, tādēļ pārvalde no maija līdz oktobrim organizē piecus pārgājienus rezervāta teritorijā, kuros interesenti var piedalīties, savlaicīgi piesakoties.
ziņa publicēta 08.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Aktuālās izstādes MAIJS 2024

"Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, vai draugu pulkā dali savu prieku, vai viens pats satiecies ar pretinieku - Tu esi Latvija!" /O. Vācietis/
ziņa publicēta 03.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Putnu fotogrāfijas Cesvaines Tūrisma centrā

Aprīļa mēnesī aicinām vērot putnus gan dabā, gan arī iegriezties Cesvaines Tūrisma centrā, lai baudītu kvalitatīvas un brīnišķīgas putnu fotogrāfijas Andreja Jesko un Edgars Tropa izpildījumā.
ziņa publicēta 11.04.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Cesvaines Tūrisma centram piešķirta zīme "Gājējam draudzīgs"

„Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly” zīme tiek piešķirta pakalpojumu sniedzējiem, kuri laipni gaida pārgājienu ceļotājus un atbilst specializētiem kritērijiem. Zīme darbojas visā Baltijā, norādot nu jau 466 pārgājienu ceļotājiem draudzīgas vietas, kurās iespējams nakšņot, paēst, uzpildīt ūdeni, izžāvēt drēbes, uzlādēt viedierīces un atpūsties ceļā.
ziņa publicēta 02.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Madonas novada tūrisma jaunumi 2024

Viens no ceļotāju un arī novada cilvēku tradicionālajiem jautājumiem ir par tūrisma jomas jaunumiem. Lai sniegtu atbildi uz šo jautājumu, esam sagatavojuši "Madonas novada tūrisma jaunumu 2024" apkopojumu. Lepojamies ar izdarīgajiem tūrisma saimniekiem novadā un iesakām iepazīt jaunos piedāvājumus!
ziņa publicēta 16.02.2024lasīt vairāk
© 2008-2024 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes