Jaunums – pirtiņa “Atpūtnīca”

Klusā meža ielokā, netālu no Vadzola ezera, pirts sajūtu baudītājiem pieejams jauns piedāvājums. Tas ir neliels, bet elegants koka namiņš, kurā iekārtota gan sauna, gan vieta nakšņošanai.
ziņa publicēta 24.09.2021lasīt vairāk

3. oktobrī Eiropas rudens putnu vērošanas dienas dabas liegumā „Lubāna mitrājs”

Noteikti rudens migrāciju jau būsiet saklausījuši un ievērojuši - strazdu bari, dzērves uz laukiem, ūdensputni kuplākos bariņos. Dabā putnu migrācija ir jau jūtama kādu laiku, tāpēc pavadot gājputnus uz siltajām zemēm, Lubāna mitrāja informācijas centrs ir sarūpējis bezmaksas putnu vērošanas pārgājienu "Eiropas rudens putnu vērošanas dienu 2021" ietvaros!
ziņa publicēta 09.09.2021lasīt vairāk

Rudens ekskursiju piedāvājums skolēniem Madonas novadā

Septembris ir skolēnu ekskursijas laiks. Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Ekskursijas ne tikai saliedē kolektīvu, bet arī dažādo mācību procesu un noteiktu izglītības satura tēmu ļauj apgūt neikdienišķos apstākļos. Smelies idejas un dodies piedzīvojumā Madonas novadā!
ziņa publicēta 09.09.2021lasīt vairāk

Muzeji un kultūras mantojuma objekti Madonas novadā

Kultūras un vēstures vērtību baudītājiem iesakām apmeklēt Madonas novada muzejus un kultūras mantojuma objektus, kas krāj, glabā un stāsta par vēsturi un šodienu. Aicinām izzināt, iepazīt un apmeklēt daudzveidīgo muzeju piedāvājumu!
ziņa publicēta 26.08.2021lasīt vairāk