Lielāks foto

13. jūlijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini

Kāp vilcienā un, vērojot ainavas aiz loga, brauc uz Vidzemi – Madonu, Cesvaini un Gulbeni, kur tevi sagaidīs aizrautīgi tūrisma uzņēmēji un objektu saimnieki, ļaujot izbaudīt lielisku atpūtu un izzinot dažādo tūrisma piedāvājumu! Ekskursijas programmā ir arī jaunumi!
ziņa publicēta 06.07.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

9.-11. augustā - "Mājas kafejnīcu dienas Madonas novadā 2024"

Mājas kafejnīcu dienas ir tā reize, kad ēdiens atgādina mums pašiem un stāsta citiem, kas mēs esam un no kurienes nākam. Tomēr pats galvenais Mājas kafejnīcu skaistums ir būt kopā – pašu sētās un ģimenēs, lielākā Madonas novada kopienā un jau pavisam nopietni kopā – Latvijā.
ziņa publicēta 28.06.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Vasarā Cesvaines pilsmuiža aicina!

Vēlies šovasar apmeklēt Cesvaines pili, ieplāno tās apciemojumu kopā ar kādu no pasākumiem, jo Cesvaines pils un muiža ielūdz uz virkni pasākumu visas vasaras garumā!
ziņa publicēta 27.06.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

20. jūlijā – pārgājiens Teiču dabas rezervātā

Lai saudzētu unikālas dabas vērtības, Teiču dabas rezervātā atļauts uzturēties tikai Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku pavadībā, tādēļ pārvalde no jūnija līdz oktobrim organizē pārgājienus rezervāta teritorijā, kuros interesenti var piedalīties, savlaicīgi piesakoties.
ziņa publicēta 13.06.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

10. augustā - “Ezera Skaņas” festivāls Kāla ezerā

“Ezera skaņas” ir netipisks muzikāls pasākums, kas sākas pirms saullēkta – plkst. 4.00, Kāla ezera vidū. Cilvēki pasākumu apmeklē laivās, visapkārt valda tumsa un klusums, ezerā parādās peldoša skatuve un atskan pirmās skaņas. Mūzika pieaug līdz ar gaismu un kulminējas līdz ar saules lēktu.
ziņa publicēta 29.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Brīvdienu maršruts uz Vestienas pusi

Visiem ir nepieciešama atpūta. Brīvdienu maršruts uz Vestienas pusi piedāvā gleznainus skatus un ideālas, mierpilnas atpūtas vietas. Izbaudiet skaistos skatus, baudiet vietējo ēdienu un iepazīstiet Vestienas kultūrvēsturisko mantojumu!
ziņa publicēta 25.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Madonas novada tūrisma jaunumi 2024

Viens no ceļotāju un arī novada cilvēku tradicionālajiem jautājumiem ir par tūrisma jomas jaunumiem. Lai sniegtu atbildi uz šo jautājumu, esam sagatavojuši "Madonas novada tūrisma jaunumu 2024" apkopojumu. Lepojamies ar izdarīgajiem tūrisma saimniekiem novadā un iesakām iepazīt jaunos piedāvājumus!
ziņa publicēta 16.02.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Cesvaines Tūrisma centram piešķirta zīme "Gājējam draudzīgs"

„Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly” zīme tiek piešķirta pakalpojumu sniedzējiem, kuri laipni gaida pārgājienu ceļotājus un atbilst specializētiem kritērijiem. Zīme darbojas visā Baltijā, norādot nu jau 466 pārgājienu ceļotājiem draudzīgas vietas, kurās iespējams nakšņot, paēst, uzpildīt ūdeni, izžāvēt drēbes, uzlādēt viedierīces un atpūsties ceļā.
ziņa publicēta 02.05.2024lasīt vairāk
© 2008-2024 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes