Lielāks foto

10. jūnijā - "Sūnu izziņas pārgājiens" Lubāna mitrājā

Sestdien, 10. jūnijā, tiekamies Lubāna mitrāja informācijas centra un Dabas aizsardzības pārvaldes rīkotajā pārgājienā pa mežu. Pārgājiens sāksies no Gaigalavas pagasta kapu stāvlaukuma (56.740914, 27.053593 ) un vedīs pa mežu, kur vērosim un baudīsim dabu, pētīsim sūnas un klausīsimies stāstos par citām meža vērtībām. Pārgājienā piedalīsies Dabas aizsardzības pārvaldes eksperte Sanita Putna un Dabas izglītības speciāliste Diāna Selecka.
ziņa publicēta 07.06.2023lasīt vairāk
Lielāks foto

17. jūnijā - Teiču un Krustkalnu dabas rezervātu apmeklētāju diena

Teiču un Krustkalnu dabas rezervāti ir valsts īpaši aizsargājamas dabas teritorijas ar stingras aizsardzības režīmu. Tas nozīmē, ka ne tikai saimnieciskā darbība, bet arī apmeklējumi ir stingri ierobežoti. Interesentiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt šīs aizsargājamās dabas teritorijas noteiktos datumos.
ziņa publicēta 04.06.2023lasīt vairāk
Lielāks foto

Apceļo Latvijas pilis un muižas 2023!

Vasaras sākums ir lielisks laiks, lai iepazītu Latvijas vērtības un vēsturisko mantojumu. Biedrība “Latvijas Piļu un muižu asociācija” (LPMA) 1. jūnijā uzsāk akciju “Apceļo Latvijas pilis un muižas 2023”, kas noritēs līdz 28. oktobrim. Akcijā paredzēts vērienīgs balvu fonds, uz kuru varēs pretendēt aktīvākie akcijas dalībnieki.
ziņa publicēta 20.05.2023lasīt vairāk
Lielāks foto

Latvijas skaistākie ziedošo kolekciju dārzi aicina doties "Ziedu ceļos"

Pa ceļiem, takām un taciņām šajā pavasarī un vasarā sauc ziedošie Dobeles ceriņi, LU Babītes rododendri, LVM Kalsnavas arborētuma peoniju dārzs un Rundāles pils rožu burvība. Akcija “Ziedu ceļos” aicina apmeklēt četrus dārzus, ļaujoties dvēseles ziedēšanas valodai, atklājot jaunas Latvijas pērles un notverot pasakainas krāsu emocijas. „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”, sacījis Imants Ziedonis.
ziņa publicēta 17.05.2023lasīt vairāk
© 2008-2023 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes