Tūrisma akcijā #AtklājVidzemi

Šogad Vidzemes plānošanas reģions no jūnija līdz novembrim aicina ceļotājus piedalīties tūrisma akcijā #AtklājVidzemi. Akcijas organizētāji rosina caur stāstu izzināšanu atklāt vietu unikālo dvēseli un piedzīvot Vidzemi no jauna.
ziņa publicēta 03.06.2021lasīt vairāk

Kultūras ministrija uzsāk informatīvo kampaņu “Atrastā Latvija”

Latvijas reģionos, ieguldot 68 miljonus eiro, no jauna izveidoti un atjaunoti teju 60 kultūras un dabas mantojuma objekti – muižas, pilis, baznīcas, katedrāles, muzeji, dabas takas, dārzi, estrādes, torņi, tilti, promenādes, pludmales un citi objekti. Epidemioloģiski drošā veidā aicinot Latvijas iedzīvotājus apmeklēt jaunos tūrisma objektus, Kultūras ministrija uzsāk informatīvo kampaņu “Atrastā Latvija”.
ziņa publicēta 31.05.2021lasīt vairāk

Esam kopā Madonas novadā!

Laiks, ko pavadām kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ir nenovērtējams, tas stiprina savstarpējās attiecības, dod spēku un palīdz tikt galā ar ikdienas grūtībām. No 1994.gada 15.maija, pamatojoties uz ANO Ģenerālā Asamblejas lēmumu, dibināta tradīcija atzīmēt Starptautisko Ģimenes dienu. Latvijā šos svētkus atzīmē no 2008. gada un katru gadu tie kļūst arvien populārāki, jo aicina uz ģimenisko vērtību saglabāšanu un novērtēšanu.
ziņa publicēta 14.05.2021lasīt vairāk