PDF version

Kalna pirts - pirts ar sertificētu pirts meistaru

Pirtiņa ir uzbūvēta uz riteņiem, tādējādi ar to var ērti ceļot ciemos pēc pirts draugu pieprasītās adreses. Šobrīd izbraukuma cena ir 0,18 EUR par kilometru. 


Piedāvājumā sekojoši pirts rituāli:

MAZAIS PĒRIENS Piedāvājums 2-4 personām, cena 30 EUR no katra, ilgums ap 1h uz katru klientu. Pakalpojumā ietilpst: aromātiskas zāļu tējas baudīšana, ķermeņa izsildīšana ar slotiņām, attīrošais pēriens, augu skrubis visam ķermenim, mazgāšana ar slotām un karstais pēriens ar kontrastiem.  Pērienā tiek izmantotas 10-15 dažādu augu, koku un krūmu pirtsslotas. Pirts īre ir iekļauta pēriena cenā.

LIELAIS PĒRIENS Piedāvājums 1-2 personām, cena 55 EUR  no katra, ilgums ap 2h uz katru klientu. Pakalpojumā ietilpst: aromātiskas zāļu tējas baudīšana, ķermeņa izsildīšana ar slotiņām, attīrošais - enerģētiski izlīdzinošais pēriens, augu skrubis visam ķermenim, mazgāšana ar slotām, ķermeņa dziļā izsildīšana ar slotām un spēcināšana, karstais pēriens ar kontrastiem, ķermeņa medus un augu maska ar 9 augiem pēc klienta izvēles, mazgāšana ar slotām. Pērienā tiek izmantotas 10-15 dažādu augu, koku un krūmu pirtsslotas. Pirts īre ir iekļauta pēriena cenā.

LIELAI PĒRIENS + RELAX Piedāvājums 1-2 personām, cena 65 EUR no katra, ilgums ap 2,5h uz katru klientu. Pakalpojumā ietilpst: aromātiskas zāļu tējas baudīšana, ķermeņa izsildīšana ar slotiņām, attīrošais pēriens,  augu skrubis visam ķermenim,  mazgāšana ar slotām, ķermeņa dziļā izsildīšana ar slotām un spēcināšana, karstais pēriens ar kontrastiem, ķermeņa medus un augu maska ar 9 augiem pēc klienta izvēles,  mazgāšana ar slotām, relaksējoša masāža ar aromātiskām eļļām uz lāvas. Pērienā tiek izmantotas 10-15 dažādu augu, koku un krūmu pirtsslotas. Pirts īre ir iekļauta pēriena cenā.

PIRTS PASĀKUMI Vasaras sezonā tiek piedāvāti izbraukuma pirts pasākumi 20-25 cilvēkiem. Darbojamies 3-5 sertificēti pirts meistari. Pēc pirts procedūras ir iespēja baudīt relaksējošu masāžu. Pasākuma cena atkarīga no pirtsmīļu skaita un izbraukuma vietas attāluma."
Informācija par cenām:
* Mazais pēriens (2-4 cilv.) - 30 EUR no personas.
* Lielais pēriens (1-2 cilv.) - 55 EUR no personas.
* Lielais pēriens + relax (1-2 cilv.) - 65 EUR no personas.
Kontakti:
Darba laiks:
Pēc pieteikuma!
Adrese:
Kalna iela 15, Madona, LV - 4801
GPS:
Lat, lon: 56.857530, 26.214449
Tālrunis:
+371 29293525 (Ainārs Dārznieks, LV, RU)
Lai skatītu šo Google karti, nepieciešams iespējot sociālās sīkdatnes.
Pielāgot sīkdatnes

© 2008-2022 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes