28. novembrī notiks ekspedīcija dabas liegumā "Lubāna mitrājs"

ziņa publicēta 20.10.2021
Šī gada 28. novembrī plkst. 10.00 laipni aicinām ikvienu fiziski spēcīgu pārgājienu mīli piedalīties gada tumšākā mēneša ekspedīcijā dabas liegumā „Lubāna mitrājs”.


Novembris nenoliedzami ir gada tumšākais, pelēkākais mēnesis. Ar rīta miglām, dūmakām un vienmuļo skatu. Bet vai tiešām? Arī pelēkajam ir tik daudz toņu variācijas, viss atkarīgs no mums pašiem, ko vēlamies redzēt.

Ekspedīcija varētu būt krietni izaicinoša un apvidus vietām grūtāk ejams, bet par laimi pretī piedzīvojuma dosimies kopā ar vietējo, ar Māri Aborieti (Valaini). Māris allaž atrod īsto ceļu, ļauj kaut nedaudz ielūkoties teritorijā caur viņa skatu prizmu un ļauj priecāties un novērtēt to cik daudz mums dots, jau vien tikai esot tur, kur mēs esam.

Ekspedīcija vedīs tuvāk ezeram, pa purviem un purvainiem mežiem, šķērsojot dažādus slapjumus un „mīkstākas” vietas. Maršruts ir vēl izstrādes procesā, ar to padalīsimies vēlāk.

Darbojamies „zaļājā režīmā” un no mūsu pārgājiena dalībniekiem sagaidām to pašu. Dalība tikai ar derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pārgājiena sākuma punktu nosūtīsim dalībniekiem, kas būs pieteikušies.

Pasākuma ilguma aptuveni 5-6 stundas.

Īpaši vēlamies uzsvērt, ka ekspedīcijā aicinām TIKAI pieaugušos, kas jūtas pietiekami fiziski spēcīgi pieveikt bridienu.

Ekspedīcijas veikšanai nepieciešams atbilstošs apģērbs, kā arī maiņas apavi un rezerves drēbes!

Katram jāparūpējas par pusdienu paciņu un enerģijas našķiem, kā arī pietiekoši daudz dzeramā ūdens krājumiem.

Dalība bez maksas.

Uz ekspedīciju ir ierobežots dalībnieku skaits, obligāti nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās!

Pieteikšanās un papildus informācija: pa tel. 29234956 vai rakstot e-pastā: lubanamitrajs@gmail.com