SUP Saulrieti Lubāna ezerā arī augustā!

ziņa publicēta 25.07.2021
Augusts ir vasaras pēdējais mēnesis un plānojam to izbaudīt pilnvērtīgi, tāpēc SUP dēļi un niedru maršruts ir pieejams ārpus ierastā informācijas centra darba laika, tieši vakara cēlienā. Vasara vēl nebūt nav beigusies, nepalaid garām iespēju izbaudīt pilnīgu vasaras vakaru uz ezera!

SUP Saulrieti ir pieejami trīs laikos - 13., 18. un 21. augustā no plkst. 19.30-21.30. SUP pieejami ierobežotā skaitā, tāpēc obligāti ir nepieciešams tos rezervēt iepriekš - norādot konkrēto dienu un laiku. Pieteikšanās par tel. 29234956 vai rakstot e-pastu: lubanamitrajs@gmail.com.

SUP dēļi mūsu niedru maršrutā pieejami atbilstoši cenrādim:

*1 stunda/5 EUR/pers.
*Katra nākamā/3 EUR/pers.

Saulrieta laikā debesis ir izraibinātas visdažādākajos toņos, tik bagātīga krāsu gamma! Lubāns ar saviem saulrietiem un košajām krāsām, kas atspīd ezera ūdeņos, ir gandrīz vai slavens! :) Saulrieta krāsas ūdenī veido atspīdumus un izgaismo ziedošos ūdens augus - ūdensrozes, lēpes, sūrenes un citus. Jāteic, burvīgs veids kā noslēgt vakaru!

Pie informācijas centra pieejamas arī piknika un telšu vietas, ja ir vēlme paildzināt burvīgo un mierpilno mirkli ar pikniku vai nakšņošanu mūsu telšu vietās.

SUP dēļi pieejami arī Lubāna mitrāja informācijas centra darba laikā (tos skatīt šeit: http://www.lubanamitrajs.lv/kontakti/)

Aicinām ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus - ievērot distanci un nepulcēties!

Ziņu publicēja: Ilze Stūre, Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centra konsultante, tel. 27294005