Pavasaris LVM “Kalsnavas arborētumā”

ziņa publicēta 08.04.2021
Ar katru dienu daba arvien vairāk mostas un vilina brīvos brīžus pavadīt ārpus telpām. Meklējam vieglākus apavus, plānākas jakas un dodamies pēc labām emocijām uz vienu no Latvijas skaistākajiem dārziem.

LVM “Kalsnavas arborētums” pavasara 2021 piedāvājums:

  • Izzinoša pastaiga pa teritoriju ar uzdevumu pildīšanu. Uzdevumi apkopoti “Pavasara pētnieka darba lapā”. Patiks gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem. Uzdevumu lapa pieejama arborētuma apmeklētāju centrā.
  • Arboretuma ābeļdārzā apskatāma “Putnu barotavu izstāde”. Izstādē izvietoti konkursa “Katram putnam barotavu” iesniegtie darbi. Kopskaitā redzami ap 30 radošu izpausmju putnu restorāniņi. Apmeklētāji tiek aicināti arī nobalsot par savu putnu barotavas favorītu.
  • Individuālas pastaigas pa Kalsnavas arborētuma kolekciju dārzu un dabas atmodas vērošana. Šobrīd īpaši skaistas ir cakainās burvju lazdas.
  • Ieejas biļetes par “Pavasara cenu ar 50% atlaidi”. Tas nozīmē, ka pieaugušajiem ieeja ir 2 eur; skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eur. Pavasara cenas būs spēkā līdz 1. maijam.
  • Darba laiks: sestdienās 10.00 – 17.00; darba dienās 9.00 – 17.00.
  • Stāvlaukumā pie arboretuma un teritorijā ir vairākas piknika vietas. Maltīte svaigā gaisā būs krietni garšīgāka! Pusdienas piknikam var pasūtīt netālu esošajā kafejnīcā "Ģimenes sēta", piezvanot 2-3 stundas pirms maltītes, tel. 26155421.

Atgādinām, ka pārvietošanās un aktivitātes atļautas vienas mājsaimniecības ietvaros!

Kalsnavas arboretuma adrese: "Ogu īves", Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, Madonas novads.
Jautājumi par arborētumu pa tel. 27841099, aktualitātes facebook