MADONĀ, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā:
* Rožu Ekspresizstāde/ no 22. jūlija.
* Madonas PII ”Kastanītis” un Madonas mākslas skolas bērnu zīmējumu izstāde Madonas pilsētvidē Blaumaņa ielā/ jūlijā un līdz septembrim.
* Tēlnieces Vijas Ilzes Dzintares darbu izstāde ”Slāpes. Ūdensnesējs”, meklēts līdzsvars starp gaismu un tumsu, cilvēka iekšējo pasauli un garīgiem meklējumiem/ līdz 13. jūlijam.
* Koša “10 skati uz Madonu” viesmākslinieku mākslas plenēra izstāde, iemūžinot Madonas ainavas un arhitektūru/ līdz 20. jūlijam.
* Fotoizstāde “Oļģerts Skuja un Madona”/ līdz 27. jūlijam.
* Izstāde "No idejas līdz kustībai: Sporta biedrību ceļš", kas veltīta sporta biedrību darbībai Madonas novadā/ jūlijā un līdz 21. septembrim.
* Mākslinieku trio Alises Mediņas, Neonillas Medvedevas un Valērija Baidas izstāde “Brīnumainā pasaule”/ no 19. jūlija līdz 14. septembrim.
* Izstāde “No idejas līdz kustībai: sporta biedrību ceļš”/ jūlijā un līdz 21. septembrim.
* Izstāde "Lelles no paaudzes paaudzē", kurā atdzīvojas bērnības sapņi, siltas atmiņas un leļļu stāsti no dažādiem laikiem un paaudzēm/ jūlijā un līdz 7. septembrim.
* Izstāde "Latviešu grāmatai - 500" - latviešu valodas grāmatu vēsture / jūlijā un līdz septembrim.
* Novada arheoloģija/ pastāvīgi.
SARKAŅOS, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuvē:
* Izstāde “Koka karotes muzeja krājumā”/ jūlijā un līdz 31. decembrim.
* Izstāde, kas veltīta biškopības vēsturei un tradīcijām Madonas novadā, laika periodā no 20.gadsimta sākuma līdz pat mūsdienām "Sargiet savu latviešu biti!"/ pastāvīgi.
* Ekspozīcija, kas veltīta Madonas novadniekiem – rakstnieka Viktora Eglīša dzimtai, aktrisei Olgai Dreģei, kordiriģentam Valdim Breģim, muzikologam Jēkabam Vītoliņam, bērnu ķirurgam Aleksandram Bieziņam/ pastāvīgi.
* Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu atklātā krājuma kolekcijas/ pastāvīgi.
CESVAINĒ, Cesvaines pilī:
* Izstāde "Sveiks, meistar! Georgam Barkānam - 100", kur sastopas tekstilmākslinieku paaudzes, domas un tekstildarbi – stāsts par to, kā idejas ceļo caur laikiem, cilvēkiem kuri dzird, saprot un turpina/ jūlijā un līdz 31. augustam.
CESVAINĒ, Cesvaines Tūrisma centrā:
* Mākslinieces Olitas Šleseres gleznu izstāde "Mans Instagram konts"/ jūlijā, līdz 1. augustam.
* Ceļojošā Madonas NM muzeja izstāde “Manas zemē iesētās dienas” ar muzeja krājumā esošajiem skaistākajiem fotoattēliem par zemei atdoto laiku un spēku - no līduma līšanas un sējas līdz ražai/ jūlijā, līdz 1. augustam.
CESVAINĒ, Kraukļu skolā:
* Madonas NM muzeja ceļojošā izstāde "Iedzēniem 85: stādīt dārzu- ticēt rītdienai", par “Iedzēnu” dārzniecību, kur aizsākusies augļu koku selekcija Latvijā/ līdz 31. jūlijam.
* Cesvaines mākslas studijas vadītājas Ērikas Doganas gleznu izstāde “Ziedi”/ līdz 30. jūlijam.
* Sociālās aprūpes centra "Jaungulbenes Alejas" iedzīvotāju darbu izstāse "Roku darbi"/ jūlijā un līdz 30. augustam.
LUBĀNĀ, Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā:
* Mednieku kluba Murmastiene izstāde “Dzīvnieku un putnu izbāzeņi”, daudzveidīgo un iespaidīgo darbu autori Jānis Granāts, Dāvis Rīters, Valdis Roze, Arnis Hūns/ jūlijā un līdz 30. augustam.
LUBĀNĀ, Lubāna mitrāja informācijas centrs:
* Māra Kreicberga fotogrāfiju izstāde “Mirklis dabā”. „Atrašanās dabā, saplūšana ar to, klusums, zvēra skatiens un mirklis.."/ no 1. jūlija līdz 31. decembrim.
PRAULIENĀ, Dziesmusvētku skolā:
* Izstāde par Skolu jaunatnes dziesmu svētku vēsturi un Haraldu Medni/ no 4. jūlija līdz līdz 30. augustam.
* Ekspozīcija “Haralds Mednis” (1906-2000) – dzīve, iespaidi un mīlestība pret dziesmu/ pastāvīgi.
* Ekspozīcijas par Dziesmusvētkiem spēle "Dziesmusvētku ģeometrija"/ pastāvīgi.