MADONĀ, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā:
* Izstāde “Inga – piebaldzēns ar madonieša sirdi”, veltījums ievērojamam latviešu grafiķim, gleznotājam un ilustratoram Indulim Zvagūzim un mākslinieka radošajam mūžam/ novembrī.
* Mākslinieku grupas “Daugava 2019” izstāde “Latvija iedvesmo”. Latvija ir viņu iedvesmas avots – gleznās, metālkalumos, tēlniecībā akmenī un bronzā/ novembrī un līdz 3. decembrim.
* Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vēsturnieku izstāde “Latvijas Valsts ģerbonim 100”. Ģerbonis un tā autors grafiķis profesors Rihards Zariņš (1869–1939)/ līdz 19. novembrim.
* Izstāde “Sports un grācija” par sportisti, slēpotāju, olimpisko spēļu dalībnieci Mirdzu Bianku Martinsoni (1916 – 1983), M. Martinsones arhīvs/ no 27. novembra.
* Fotogrāfes Guntas Šmidres dabas foto izstāde "Satikties skatienā ar nepieradināto", fotogrāfijas tapušas pēdējo divu gadu laikā Latvijā, Vācijā un ASV/ no 1. novembra līdz 15. decembrim.
* Izstāde “Madonas muzejs vakar, šodien, rīt” aicina ielūkoties Madonas muzeja vēsturē, šodienā un nākotnē/ novembrī un līdz februārim.
* Izstāde “Jaunieguvumi Madonas muzeja krājumā”, kurā var aplūkot no 2019. gada līdz šodienai iegūtos krājuma materiālus/ novembrī un līdz janvārim.
* Fotogrāfa Aivara Liepiņa fotoizstāde “Koncerts”. Izstādes fotogrāfijās redzami arī madonieši/ no 6. novembra līdz decembrim.
* Novada arheoloģija/ pastāvīgi.
SARKAŅOS, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuvē:
* “Kurpnieki. Darba rīki. Apavi.” /līdz 30. decembrim.
* Madonas novadnieku ekspozīcija – rakstnieka Viktora Eglīša dzimtai, aktrisei Olgai Dreģei, komponistam un kordiriģentam Valdim Breģim, muzikologam Jēkabam Vītoliņam, bērnu ķirurgam Aleksandram Bieziņam/ pastāvīgi.
* Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu atklātā krājuma kolekcijas/ pastāvīgi.
CESVAINĒ, Cesvaines pilī:
* Cesvaines vidusskolas 105 gados pils skolas laika ēdamzālē izstāde “105 vēstules”, kas palīdzēs sajust skolas laiku gaisotni/ novembrī.
* Izstāde “Tēli un atspulgi” – Rīgas modes muzeja tērpu restauratores Nadeždas Ignatānes tērpu kolekciju, bet tēlu atspulgus atspoguļos Ilonas Jahimovičas seno spogulīšu kolekcija/ novembrī.
CESVAINĒ, Cesvaines Tūrisma centrā:
* Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāde "Sportiskās virsotnes” iepazīstina ar olimpiešiem Madonas novadā no 1912. līdz 2012. gadam/ novembrī.
* Cesvaines kultūras nama rokdarbu studijas 5 gadu jubilejas izstāde "Lakatu un šaļļu parāde"/ novembrī.
CESVAINĒ, Kraukļu bibliotēkā:
* Izstāde "Ilzes Indrānes dzīves dzirkstis" stāsta par novadnieces, rakstnieces I. Indrānes dzīvi, skolotājas darbu un radošo darbību/ novembrī.
* Izstādē “Zirgi” apskatāmas cesvainietes Ivetas Andronovas gleznas/ novembrī.
LUBĀNĀ, Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā:
* Novadnieces Broņislavas Martuževas simtgadei veltīta izstāde "Satikšanās ar dzejnieci" - Pētera Korsaka (1937-2024) fotogrāfijas / novembrī.
LUBĀNĀ, Lubāna mitrāja informācijas centrs:
* Zanes Gradinārovas fotogrāfiju izstāde “Putni pie barotavas”/ novembrī un decembrī.
PRAULIENĀ, Dziesmusvētku skolā:
* Mākslinieces Jolantas Rikveiles-Moriņas izstāde "Latvija no tālienes raugoties"/ līdz 24. novembrim.
* Ekspozīcija “Haralds Mednis” (1906-2000) – dzīve, iespaidi un mīlestība pret dziesmu/ pastāvīgi.
* Ekspozīcijas par Dziesmusvētkiem spēle "Dziesmusvētku ģeometrija"/ pastāvīgi.