14. oktobrī - Raganu slotu balle LVM Kalsnavas arborētumā

ziņa publicēta 09.10.2023
Lielāks foto 14. oktobrī Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā līdz ar tumsu un gaismu mīsies arī zināšanas, sajūtas, mūzika un prieks. Tas nozīmē, ka pienācis laiks ikgadējajai “Raganu slotu ballei”!

Kas ir raganu slota? Tā ir īpaša arborētumā augoša kokaugu kolekcija. Tā ir neparasta, jo to dekoratīvā forma veidojusies ģenētiskās mutācijas rezultātā. Arborētuma darbinieku un citu entuziastu savvaļā pamanītās un atlasītās raganu slotas veido īpašu dekoratīvo kokaugu formu grupu. Raganu slotu balle noris jau septīto gadu, aicinot atraktīvai un naksnīgai kopā būšanai.

Pasākums notiks 14. oktobrī no plkst. 18.00 līdz 22.00. Naksnīgajās kokaugu grupās notiks dažādas radošas, izglītojošas, sportiskas un muzikālas aktivitātes. LVM Kalsnavas arborētuma radošā aksesuāru darbnīca ļaus ielūkoties jaunākajās modes tendencēs, aicinot radīt savus šīs balles aksesuārus. Zemnieku saimniecības “Ozoliņi” tēju meistarklasē berot, sverot, smaržojot un sajūtot, ikviens tiks pie sava īpašā tēju maisījuma. Orientēšanās spēlē “Meža dēkainis” un labirinta jāņtārpiņu medībās pārbaudīsim spēju lidot, ieraudzīt un uzminēt, tāpēc pasākuma laikā viesiem būs jābūt vērīgiem – 14.oktobrī virs LVM Kalsnavas arborētuma sagaidāma pastiprināta gaisa kustība.

Kā ik gadu, arī šogad ikviens būs aicināts kāpt uz slotu modes skates mēles. Šogad slotu modē akcentēsim dabiskos slotu elementus un modes tendences: slotu gaismiņas, neparastas formas un koši tērpi tiks novērtēti un pamanīti.

Šarmantie aktieru ansambļa “Ilga” kungi būs parūpējušies par tautā zināmiem līdzi dziedamiem un dejojamiem muzikāliem priekšnesumiem. Savukārt Andžeja Grauda bungu skolas ritmiskais un jaudīgais skanējums liks kustēties ikvienai slotai un to pavadonim.

Biļetes varēs iegādāties uz vietas LVM Kalsnavas arborētumā pasākuma dienā vai iepriekš pārdošanā bezrindas.lv  https://ej.uz/raganusslotuballebiļete

Vairāk informācijas var saņemt, rakstotarboretums@lvm.lv vai zvanot +371 27841099

 
Draugiem Facebook Twitter Linkedin
© 2008-2024 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes