Dodies skolēnu rudens ekskursijā uz Ērgļu pusi.

ziņa publicēta 14.09.2022
Lielāks foto Ērgļu Tūrisma informācijas centrs piedāvā izmantot speciālos skolēnu grupu piedāvājumus no vietējiem tūrisma pakalpojuma sniedzējiem un amatniekiem. Izmanto gatavo maršrutu un dodies ekskursijā ar savu klasi.

Ērgļu aktīvās atpūtas parks - trase ar 19 groziem atrodas Ogres upes krastā. Grozi izvietoti paugurainā apvidū, vecupes teritorijā.
Kontaktpersona: Aldis Jēkabsons, tel. 26101152.
 
Podnieka nams - virpošana uz podnieka virpas mākslinieka darbnīcā.
Kontaktpersona: Andris Dziguns, tel. 29188891.
 
Mailīšu Fabrika - aušanas darbnīca, pašā Ogres upes krastā. Viena no retajām vietām Latvijā, kur sastopamas datora stelles un unikālās, Latvijā izgudrotās un patentētās divu veidu Viļumsona stelles.
Kontaktpersona: Ilze Mailīte, tel. 28622820.
 
Radošās atpūtas pagalms "Tiltiņi" - amuleta kalšanas darbnīca un izzinoša pastaiga pa dabas taku "Drošais mežs" gida pavadībā.
Kontaktpersona: Mārcis Feldbergs, tel. 28330027.
 
Brāļu Jurjānu Muzejs Meņģeļi - iepazīsti latviešu mūzikas pamatlicējus un izmanto muzejpedagoģiskās programmas - Iesim aust, Sasien savu pirtsslotu un Iepazīsim pūšamos instrumentus.
Kontaktpersona: Ieva Vilnīte, tel. 29431659.
 
R.Blaumaņa muzejs "Braki" - izcilā latviešu novelista un modernās dramaturģijas pamatlicēja Rūdolfa Blaumaņa dzīves un darba vieta. Iepazīsti izglītojoši tematiskas ekskursijas - Velniņu darbi un nedarbi, Izspēlēsim Nāves ēnā, Skroderdienu Silmačos pasaulē, Izdziedāsim Blaumani, Indrānu tēli un notikumi, orientēšanās Braku sētā. 
 
Līdumi - šajā ēkā dzimis Voldemārs Zālītis, jeb Valdis - "Staburaga bērni" autors, tādēļ muzejā iekārtota piemiņas istaba, kā arī apskatāmas etnogrāfisko priekšmetu, mūzikas instrumentu un seno darba rīku ekspozīcijas.
Izmanto iespēju izkalt V.Strūves meridiāna loka ģeodēzisko punktu piemiņas monētu "Sestukalns" kaltuvē un izzini gudrības no interaktīvā stenda "Strūves ģeodēziskais loks".
Kontaktpersona: Elita Leiboma, tel. 26284889.


Apciemo arī Griezītes Alpakas, kur bērni varēs ne tikai apskatīt alpaku saimniecību, bet arī pārbaudīt savas angļu valodas zināšanas, jo saimnieki Ian un Joanna ir angļi, tādēļ ekskursija notiks angļu valodā!Draugiem Facebook Twitter Linkedin