Apceļo Latvijas pilis un muižas!

ziņa publicēta 22.06.2022
Lielāks foto Latvijas Piļu un muižu asociācija un Latvijas investīciju un attīstības aģentūra aicina šovasar piedalīties akcijā, kuras laikā iespējams apceļot mūsu pagātnes mantojumu – pilis un muižas, kuras ar lielu rūpību tiek lolotas un saglabātas ne tikai mūsu, bet arī nākamajām paaudzēm. Šogad akcijā piedalās 60 pilis un muižas. Akcija norisinās no 1. maija līdz 30. septembrim.

Madonas novadā aicinām akcijas ietvaros apmeklēt Cesvaines pili un Mārcienas muižu!

Akcijas laikā ikviens apmeklētājs var reģistrēt savu ierašanos pilīs un muižās un piedalīties balvu izlozē. Apmeklētāju kontrollapu un akcijas noteikumus ikviens var lejupielādēt www.latvia.travelwww.pilis.lv vai dodoties uz jebkuru no akcijas pilīm, muižām, kur būs iespēja saņemt jau izdrukātu apmeklētāja kontrollapu, bet akcijas jaunumiem var sekot līdzi Facebook kontā Latvijas piļu un muižu asociācija.

Akcijas apmeklējuma vietās būs dažāda veida uzdevumi un aktivitātes, kas jāveic, lai saņemtu atzīmi par vietas apmeklējuma reģistrāciju. Savācot vismaz 30 atzīmju par vietu apmeklējumiem, apceļotājam ir iespēja piedalīties balvu izlozē. Savukārt aktīvākajiem apceļotājiem būs iespēja piedalīties akcijas noslēguma ballē, kas notiks rudenī. Balvu fondu veido katras pils, muižas sarūpētais pārsteigums un sponsoru atbalsta dāvanas. Lai piedalītos balvu izlozē, reģistrācijas lapa ar vismaz 30 atzīmēm ir jāiesniedz jebkurā akcijas pilī, muižā no 1. maija līdz 30. septembrim. Vai tā jāaizpilda un elektroniski (skenējot, fotografējot) jānosūta uz epastu: akcija@pilis.lv līdz 30. septembrim. Katrs apceļotājs var iesūtīt tikai vienu reģistrācijas kontrollapu!

Pirmo reizi šāda akcija notika 2000. gadā, un šogad notiek jau 10. reizi. Iepriekšējos gados tā ir guvusi lielu atsaucību un gandarījumu gan no apceļotāju, gan piļu, muižu īpašnieku puses. 

Paralēli šai akcijai aicinām šovasar Iepazīt Madonas novada muižas un to stāstus!


Ziņu ievietoja – Laura Smudze, Cesvaines Tūrisma centra vadītāja, tel.: 26172637

Draugiem Facebook Twitter Linkedin
© 2008-2023 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes