Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija

Savvaļas putnu rehabilitācijas stacijas saimnieks ir pieredzējušais vides eksperts un viens no vadošajiem mazo ērgļu pētniekiem Latvijā un Eiropā Uģis Bergmanis.

Plēsējputnu atveseļošanās stacija ierīkota saimnieka privātajā lauku īpašumā “Tiltakalni” Madonas novada Barkavas pagastā. Stacijas darbības mērķis ir īpaši aizsargājamo sugu putnu rehabilitācija un atgriešana dabā, stacijā tiek pieņemti piekūnveidīgie un pūčveidīgie putni, kā arī melnie stārķi un medņi, kuriem nav konstatētas neārstējamas ķermeņa traumas vai ekstremitāšu lūzumi.

Putnu rehabilitācijas stacijā ir iekārtoti specializēti voljēri, kas paredzēti putnu izmitināšanai atkopšanas laikā un atsevišķa būve veselību atguvušajiem putniem, kur tiek izmitināti putni pirms izlidošanas brīvībā. Par rehabilitācijas stacijas pastāvīgo iemītnieku kļuvis jūras ērglis, kurš iepriekš mitinājies Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Jūras ērglis savulaik guvis ievainojumus, lai arī ērglis tika izārstēts, viņš vairs nespēj lidot, tādēļ nevar izdzīvot savvaļā.

Piedāvājums:
* Tikšanās ar vides ekspertu Uģi Bergmani.
* Savvaļas putnu rehabilitācijas stacijas apskate.
* Interesanti dabas un pieredzes stāsti.

Papildus piedāvājums (vieta saskaņojama ar klientu):
* Dabas pārgājienu oranizēšana ar dzīvnieku vērošanu vai dzīvnieku pēdu noteikšanu.
* Plaša spektra dabas tēmu semināru vadīšana.
Informācija par cenām:
ziedojums
Kontakti:
Darba laiks:Apmeklējumi tikai pēc pieteikuma!
Adrese:Tiltakalni, Barkavas pagasts, Madonas novads, LV-4834
GPS:56.7659, 26.4582
Tālrunis:+371 29485851 (Uģis Bergmanis, LV, RU, ENG, GER)
E-pasts:U.Bergmanis@lvm.lv

Komentāri

Jūsu atstātais komentārs sniegs vērtējumu, atsauksmi un ierosinājumu.
Ja Jums radies kāds jautājams – izmantojiet sadaļā “kontakti” norādīto tālr.nr. vai e-pastu un sazinieties tūrisma pakalpojuma sniedzēju!
Labi