PDF version

Domu pietura - mājas vīnu degustācija, iegāde

Turpinot vīnkopja, dzīvās leģendas Kārļa Dumbrāja (1918.-2019. g.) vismaz 60 gadu garumā koptās mājas vīna gatavošanas tradīcijas, šodien uzņēmumā turpina darboties nākamās paaudzes.

Tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni no meža un dārza ogām. Lielu atzinību un klientu pieprasījumu izpelnījušies meža ogu vīni - piesātinātais un samtainais melleņu vīns, aromātiskais aveņu vīns, klasiskais dzērveņu vīns, kā arī citu veidu vīni, to skaitā cidoniju, pīlādžu, rabarberu, plūmju, upeņu, jāņogu, ķiršu, ērkšķogu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns. Tomēr, ņemt vērā to, ka vīna darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process - ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi.

Uzņēmums, kurš izveidots 2012.gadā, tūrismu ir izvēlējies kā savas darbības pamatvirzienu un veidu, kā reklamēt saražoto produkciju. Tūristiem tiek piedāvāta 1-1,5 stundu gara degustācijas programma, kas sevī ietver 4 dažādu mājas vīnu degustāciju ar uzkodām, aizraujošu stāstījumu, sarunas par vīnu un to, kas ir bijusi noslēpumu atslēga Kārļa Dumbrāja 101 gadu garajam mūžam.

Vasarā līdz 65 cilvēku lielas tūristu grupas tiek uzņemtas āra teltī, kura iekārtota kafejnīcas stilā, savukārt, ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 35 cilvēku lielām grupām. Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, “Domu pietura” kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Vien atsevišķos gadījumos un svētku reizēs uzņēmums piedalās gadatirgos vai gatavo skaistas dāvanas – vīna pudeles īpašā noformējumā.
Piedāvājums:
* Vīna degustācijas programma (ilgums 1-1,5 h, 4 veidu vīni, uzkodas). Cena: 6-10 EUR personai.
* Individuālie un korporatīvie pasākumi.
* Vīnu iegāde.

Grupas lielums:
   * Vasarā līdz 60 personām;
‌   * Ziemā līdz 35 personām.
Kontakti:
Darba laiks:
Pēc pieteikuma!
Adrese:
Raiņa iela 19, Madona, LV - 4801
GPS:
Lat, lon: 56.855723, 26.210689
Tālrunis:
+371 29296045 (Astra Riekstiņa, LV, RU) +371 26395710 (Ilze Riekstiņa, LV, RU, EN)
Lai skatītu šo Google karti, nepieciešams iespējot sociālās sīkdatnes.
Pielāgot sīkdatnes

© 2008-2022 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes