FOTO no 13. oktobra LVM Kalsnavas arborētuma "Raganu slotu balles"

ziņa publicēta 08.08.2017
Noslēdzot LVM Kalsnavas arborētuma tūrisma sezonu ar "Raganu slotu balli", kurā bija "salidojuši" apmeklētāji no malu malām, aktīvā vasaras sezona ir noslēgusies.

Pasākuma laikā bija spēkā devīze - Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! Spītējot drēgnajam laikam un tumšajam rudens vakaram, piektdien LVM Kalsnavas arborētumā valdīja liela rosība, jautrība un radošs gars.

Raganiņas bija salidojušas no visas Latvijas, lai kopā baudītu viras, dziras un uzlējumus, gatavotu zupu uz ugunskura un dotos tumsā, lai meklētu kontrolpunktus nakts orientēšanās sacensībās- tajās piedalījās 15 komandas. 

“Gaišajā” stūrī bija iespēja piedalīties diskusijā par un ap slotām. Savukārt aktīvākie savas prasmes izmēģināja dažādās senajās spēlēs. Tās raganas, kuras bija aizmirsušas savu "lidaparātu"- varēja uztaisīt slotas turpat uz vietas.

Rudenim sarūpētos gardumus varēja iegādāties Madonas novada ražotāju tirdziņā.

Sasildīties palīdzēja zāļu tēja, kā arī "Kandžas laboratorijas" piestātne. 

Pasākumu vadīja Māris Olte.

Par muzikālo noformējumu rūpējās seno cīņu un folkloras grupa “Vilkači”.

Vakara noslēgumā visiem bija iespēja baudīt uguns šovu “Maldugunis” Līgo kalnā.Papildus informācija: LVM Kalsnavas arborētuma mājas lapā www.lvm.lv/arboretums

Ziņu iesūtīja: Sandija Andžāne, LVM Kalsnavas arborētuma informācijas centra vadītāja, tel. 27841099

Ziņu publicēja: Ilze Stūre, tel. 29332642
 
Foto: Andris Tkačenko
     
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »