Video “Madonas novads – atpūta ziemā”

Uzsākot jauno slēpošanas sezonu, aicinām pāris minūtes uzkavēties video stāstā “Madonas novads – atpūta ziemā”. Video sniedz nelielu ieskatu par Madonas novada ziemas aktīvās atpūtas piedāvājumu.
ziņa publicēta 19.12.2018lasīt vairāk

Piedalies fotokonkursā "Noķer ziemu Madonas novadā!"

Aiz loga ir parādījies balts, mirdzošs sniegs, apsarmojuši koki un ezeri ir pārklājušies ar ledus kārtu, laiks, kad tā vien gribas ņemt fotoaparātu un iemūžināt tik skaisto ziemas ainavu. Madonas TIC aicina Jūs dalīties ar skaistajiem fotomirkļiem, piedaloties fotokonkursā "Noķer ziemu Madonas novadā!". Konkursā jānosūta paša uzņemtas fotogrāfijas, kurās redzamas ziemas ainavas, tūrisma objekti vai cilvēku emocijas, baudot ziemas priekus Madonā un novadā. Ikviens aicināts ņemt fotoaparātu un parādīt cik skaista ir ziemas pasaka Madonā- Latvijas ziemas galvaspilsētā!
ziņa publicēta 04.12.2018lasīt vairāk

Izdota Latvijas apceļošanas karte - "Latvijas valstiskuma veidošanās ceļi"

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs", ir izdevusi tūrisma maršrutu karti, aicinot iepazīt 7 īpašus maršrutus jeb Latvijas valstiskuma veidošanās ceļus - Līvu, Jēkaba, Brīvības, Baltijas, Daugavas, Gaismas un Māras. Katrs no šiem ceļiem ļauj iepazīt Latvijas vēstures pagriezienus, personības, vietas un notikumus, kas sekmējušas valsts nodibināšanu un nacionālās identitātes veidošanos.
ziņa publicēta 26.07.2018lasīt vairāk

Foto atskats uz izstādi-tirdziņu "Uzņēmēju parāde 2018"

Ar mērķi iepazīstināt iedzīvotājus ar Madonas novada uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt uzņēmēju savstarpējo informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrismā, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā, Madonas novada pašvaldība rīkoja uzņēmēju izstādi – tirdziņu “UZŅĒMĒJU PARĀDE 2018”, kas notika 2018.gada 24.novembrī Madonas pilsētas sporta centrā.
ziņa publicēta 24.07.2018lasīt vairāk

Amatniece Līga Kuba saņem kultūras zīmi “Latviskais mantojums”

Šī gada 29. novembrī LPS priekšsēža vietnieks Gints Kukainis kopā ar kultūras ministri Daci Melbārdi un Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” prezidenti Asnāti Ziemeli sveica 18 Latvijas lauku tūrisma uzņēmējus, kuriem tika pasniegta kultūras zīme “Latviskais mantojums” kā pateicība par līdz šim paveikto kultūras mantojuma kopšanā un daudzināšanā.
ziņa publicēta 06.07.2018lasīt vairāk
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »