8. jūlijā- Aviācijas festivāls Degumniekos

Degumnieku Aviācijas festivāla aizsākumi meklējami 2011.gadā – toreiz tas tika organizēts kā privāts aviācijas pasākums, taču divu lidmašīnu lidināšanas un nakšņošana Degumnieku lidlaukā piesaistīja lielu vietējo iedzīvotāju un Ošupes pagasta amatpersonu interesi, tāpēc jau 2012.gadā tika organizēts pirmais publiskais Degumnieku lidlauka aviācijas pasākums, kas tika ļoti kupli apmeklēts, tādēļ šis pasākums jau kļuvis par labu ikgadēju tradīciju un katru gadu interesentiem sagatavo arvien aizraujošāku un daudzveidīgāku programmu.
ziņa publicēta 20.06.2017lasīt vairāk

FOTO no 11. jūnija “Ļaudonas pagasta ekspedīcijas”

Šī gada 11. jūnijā (svētdienā) notika izzinošs brauciens “Ļaudonas pagasta ekspedīcija”. Pasākums tika organizēts kā ekskursija grupas vadītāja pavadībā, kurā dalībnieki brauca ar savām automašīnām. Dienas gaitā guvām nelielu ieskatu Ļaudonas pagastā un tikāmies ar interesantiem un darbīgiem pagasta cilvēkiem. Pasākumu organizēja Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa.
ziņa publicēta 14.05.2017lasīt vairāk

Jūnijā MUZEJS aicina...

Aicinām apskatīt Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja piedāvātās izstādes un piedalies tā organizētajos pasākumos.
ziņa publicēta 13.05.2017lasīt vairāk

Pasākumu plāns jūnijā

Ir iestājies silts un patīkams laiks, kurš tā vien mudina doties dabā, ceļot, apskatīt arvien jaunas vietas un apmeklēt pasākumus. Jūnija mēnesī svinēsim gan Madonas pilsētas svētkus, gan baudīsim, garšosim, iepazīsim Madonas novada piedāvājumu, neizpaliks arī sportiskas aktivitātes, laivu braucieni un krāšņu augu apskate. Madonas un novada piedāvājums ir patiešām plašs, tāpēc gaidīsim Jūs ciemos pie mums Madonas pusē!
ziņa publicēta 13.05.2017lasīt vairāk
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nākošā lapa »»
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »